Newsletter
Jak dojechać?

Centrum szkoleniowe Pankiewicza

ul.Pankiewicza 3

Warszawa Śródmieście

 

W celu sprawdzenia szczegółowej trasy polecamy korzystanie z serwisu http://jakdojade.pl

 

 

Coaching muzyczny

Opis

Coaching muzyczny to oferta zajęć skierowana do osób, które chcą wszechstronnie rozwijać posiadane umiejętności poducenckie. Zamiast koncentrować się na jednym, wybranym temacie, tworzymy dla Ciebie indywidualny program kursu obejmujący rozmaite obszary wiedzy. Możemy swobodnie wybierać - od efektów dźwiekowych, przez syntezę, sampling, obsługę Live'a, liveacty, Push'a czy też adaptację akustyczną domowego studia.

Pierwsze spotkanie ma charakter zapoznawczy - rozmawiamy wtedy o Twoich muzycznych celach i inspiracjach, weryfikujemy posiadane przez Ciebie umiejętności i tworzymy plan dalszego działania. Ustalamy też częstotliwość i czas trwania przyszłych spotkań.

Jakość tego kursu jest ściśle związana z charakterystyką osoby prowadzącej. Mateusz Telega, Certyfikowany Trener Ableton, prowadzi szkolenia producenckie od 2011 roku. W tym czasie miał okazję pracować z setkami studentów, zdobywając doświadczenie pozwalające szybko i skutecznie dopasowywać się do charakteru osób uczęszczających na zajęcia indywidualne.

Wymagane umiejętności

Kurs ten skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych jego tematyką - zarówno osób zupełnie początkujących jak i doświadczonych twórców.

Długosć kursu regularne spotkania, których częstotliwość i czas trwania ustalamy indywidualnie
Cena kursu

90 pln/h

Miejsce zajęć Warszawa - Wola, Studio Black Orange
Prowadzący Mateusz Telega - certyfkowany trene Ableton
Terminy

Kurs realizowany indywidualnie

Skontaktuj się z nami, uzgodnimy termin pierwszego spotkania

Stopka